Сергій Радутний все ще Голова Державної міграційної служби?

Президент України Петро Порошенко, виступаючи зі зверненням до Верховної Ради 4 червня, заявив, що керівник Державної міграційної служби Сергій Радутний відправлений у відставку: «Тільки що мені доповіли, що керівник Державної міграційної служби відправлений у відставку», – сказав П. О. Порошенко.

Однак до цього часу немає офіційного підтвердження цьому факту.

ГО "Всеукраїнська ліга правників проти корупції", яка протягом 5 місяців інформує правоохоронні органи про системну корупцію в ДМС України, надіслала запит до Кабінету Міністрів України. Наприкінці 5 робочого дня із дня запиту, після нагадування про відповідальність, ми одержали відповідь на питання: чи є Головою ДМС України на 9. 06. 2015 р. Сергій Радутний? 

Доповнено 3 липня 2015 р.:

Тільки 22 червня 2015 року на сайті Кабінету Міністрів було розміщено розпорядження, що Кабмін ухвалив відставку С. Радутного. А хто відповість за відсутність адміністративних реформ, корупційні схеми, багатоденні черги в підрозділах ДМС? Результатом діяльності очильника відомства стало ще більше поширення по всій Україні фірм-посередників, які перебрали на себе функції ДЕРЖАВНИХ органів!