Закордонні паспорти - продовження...

ГО “Всеукраїнська ліга правників проти корупції” одержала лист від прокуратури Харківської області про те, що 15 червня 2015 року відомості про кримінальне правопорушення, що містилися у відповідній заяві прокурору Харківської області, були внесені до ЄРДР. Таким чином, прокуратура нарешті через місяць і 10 днів (!) виконала ухвалу суду.

 

 

 

 

СБ України продовжує не “бачити” загрози для національної безпеки держави в існуванні приватних структур-посередників, які крім закордонного паспорта “допомагають” набувати громадянство України, надають послуги з реєстрації / зняття з місця проживання/ перебування, документування іноземців та осіб без громадянства. Загострення воєнно-політичної ситуації в Україні, неефективність заходів протидії нелегальній міграції в Україні внаслідок високої корумпованості посадових та службових осіб ДМС призводить до активізації діяльності організованих злочинних спільнот. Правоохоронні органи на сьогодні не здійснюють системної протидії, тому поширюється інтеграція національних злочинних угруповань із зарубіжними, що задіяні в нелегальній міграції, наркобізнесі, торгівлі зброєю. Тому члени терористичних організацій ДНР і ЛНР без труднощів мають змогу одержати будь-який необхідний документ.

 

Незважаючи на кримінальне провадження, досудове розслідування якого здійснює слідчий відділ Харківського міського управління ГУМВС в Харківській області, фірми-посередники активно продовжують свою роботу. Результативність розслідування можна оцінити за цими фотографіями.

 

 

 

З’являються нові. Наприклад, паспорт за 5 днів у цій нещодавно відкритій фірмі, розташованій впритул до будинку ГУДМС в Харківській області (Римарська, 26, кімната 4), коштує 3000 грн.

 

 

Консалтингове агенство “Аск” і далі розширює свою мережу. Тепер офіс фірми знаходиться на тій же вулиці Римарській, що й ГУДМС в Харківській області, у будинку № 13.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ "СОНАТА-ТРЕВЕЛ", розташоване за адресою: 01054, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДМИТРІВСЬКА, будинок 19А, офіс 4, згідно з КВЕД надає послуги з організації подорожей, пропонує свої послуги клієнтам харківських туристичних фірм з оформлення закордонного паспорта.

Співробітниця офісу, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Тракторобудівників, 128-В, ТЦ “Класс”, пропонує посередництво в оформленні закордонного паспорта через Київ. Паспорт робиться без особистої присутності, необхідно передати тільки фотографії, і за 10 днів все буде готово.