Про Лігу

Громадська організація “Всеукраїнська ліга правників проти корупції” була заснована однодумцями у вересні 2014 р. Зареєстровано організацію 27 жовтня 2014 р.

Основними напрямами діяльності Ліги є сприяння громадській просвіті та освіті, а також науковій і меценатській діяльності в Україні, розвитку громадських ініціатив і добровільних об’єднань фахівців у сфері протидії корупції, сприяння органам державної влади та органам місцевого самоврядування, іншим особам в розвитку громадської просвіти та освіти, наукової і меценатської діяльності, участь у розробці, громадському обговоренні, експертизі та моніторингу рішень та нормативно-правових актів, що стосуються статутної мети і діяльності Ліги, залучення фахівців та громадськості до участі у програмах та заходах Ліги, участь у патріотичному і антикорупційному вихованні дітей та молоді.

Членами Ліги можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які досягли 18-річного віку, мають повну або неповну юридичну освіту та активно сприяють виконанню статутної мети і діяльності Ліги протягом не менше одного року. Індивідуальне членство в Лізі є фіксованим і підтверджується записом у реєстрі членів Ліги. Для набуття членства потрібна письмова рекомендація одного члена Ліги.